"Kaip pasirengti konkursams į Europos Sąjungos institucijas: teksto ir matematinio supratimo testai. I knyga"

Knyga pratęsia leidinių seriją apie įsidarbinimo Europos Sąjungoje galimybes ir pasirengimą konkursams. Ji supažindina su kita pirmojo įsidarbinimo konkurso etapo (pirminio atrankos testo) dalimi - teksto ir matematinio supratimo testais. Knygoje pateikiamas bendras šių testų aprašymas (struktūra, klausimų ir atsakymų pobūdis, sprendimo metodai), praktiniai patarimai kaip jiems rengtis ir kaip juos spręsti (kokią strategiją pasirinkti, kaip valdyti laiką, kaip išvengti loginių klaidų) bei 60 teksto ir 60 matematinio supratimo testų klausimų su išsamiais atsakymų komentarais. 
Ši knyga naudinga kiekvienam besiruošiančiam dalyvauti konkursuose į Europos Sąjungos institucijas - padės įgyti ne tik teorinių žinių, bet ir lavinti praktinius įgūdžius.

Lėšos leidinio parengimui ir spausdinimui buvo gautos iš Lietuvos viešojo administravimo instituto.
Leidinys išleistas 1000 egzempliorių tiražu ir tiražas atiduotas Lietuvos viešojo administravimo institutui. Lietuvos viešojo administravimo institutas dalį tiražo nemokamai išplatino bibliotekoms, o likusi tiražo dalis yra pardavinėjama.

Vilnius: Europos integracijos studijų centras, Lietuvos viešojo administravimo institutas, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas; Eugrimas, 2006, 155 p.